نمایندگی ویلچر ارتوپدی تاشو مشهد | قیمت ویلچیر قابل حمل و سبک کوشا

نمایندگی ویلچر ارتوپدی تاشو مشهد | قیمت ویلچیر قابل حمل و سبک کوشا

نمایندگی ویلچر ارتوپدی تاشو مشهد | قیمت ویلچیر قابل حمل و سبک کوشا

محصول ویلچر ارتوپدی کوشا از آلیاژ بسیار مقاوم و سبک الومینیومی ساخته شده و با قابلیت جابه جایی و حمل بسیار اسان در خودرو ، کاربری این محصول بسیار آسان شده

است. ویلچر تاشو با قابلیت جمع شوندگی و اشغال فضای بسیار کم از ویژگی های این محصول می باشد.

از مقاله نمایندگی فروش ویلچر ایستا دیدن فرمایید.

ویلچر تاشو دارای چرخ های بادی پین دار جهت تعویض و حمل اسان می باشد . چرخ های این محصول با قابلیت جلوگیری از واژگونی طراحی شده است. این محصول کاملا مقاوم در برابر رطوبت می باشد.

این محصول در سه سایز برای کاربری کودکان ، متوسط و بزرگسالان طراحی شده و دارای وزن بین ۱۴-۱۶ کیلوگرم می باشد . این محصول بسته به نوع کاربری ، قابلیت جابه جایی وزن از ۵۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم را دارا می باشد.

از مقاله نمایندگی صندلی بلندکننده زمین مشهد دیدن فرمایید.

برخی از پارامترهایی که در یک ویلچر باید مدنظر قرار گیرد ، زاویه نشیمن گاه که بین ۰ تا ۱۰ درجه و در نمونه های ورزشی تا ۲۰ درجه قابل تغییر می باشد . محل قرار گرفتن و وضعیت پا باعث کاهش فشار و رسیدن اسیب به پا می گردد . همچنین وضعیت قرار گرفتن مچ پا نیز باعث کاهش فشار به ران و باسن فرد می گردد. حتما باید سایز ویلچر توسط کارشناس مربوطه بررسی گردد و متناسب با فرد استفاده کننده انتخاب گردد .

از مقاله نمایندگی رمپ شیبدار جمع شونده مشهد دیدن فرمایید.

ویلچر های ارتوپدی ساخت کشورهای مختلفی از قبیل چین ، المان ، تایوان می باشد که عموما از قیمت های بالایی برخوردارند و نمونه ایرانی از قیمت و کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد و با توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش ایرانی ، می تواند انتخاب مناسبی باشد.

از مقاله اطلاعات فنی ویلچربرقی ویلچر دستی دیدن فرمایید.

ارتفاع نشیمن گاه از زمین تقریبا بین ۴۵-۵۷ سانتیمتر می باشد.

عمق نشیمن گاه از ۳۵ تا ۶۰ سانتیمتر طراحی شده است.

مشاوره رایگان
از اینستاگرام کوشا دیدن فرمایید