• 09158152022
  • Info@kooshagroups.ir

بالابر پله رو اروپایی یک دستگاه الکترومکانیکی با موتور پرقدرت ۲۴ ولت  می باشد که از طریق حرکت چرخ دنده موتور بر روی ریل دندانه شانه ای و ریل الومینیومی که وظیفه حفظ تعادل سیستم را دارد ، در جهت بالارفتن آسان از پله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بالابر پله رو اروپایی در یک طرف راه پله و بدون ارتباط به دیوار و به راحتی بر روی پله ها نصب می گردد.

در صندلی های پله پیما مسیر مستقیم اروپایی ، ریل از جنس آلومینیوم یا فولاد اکسترود شده می باشد و در سطح مقطع های مختلف بسته به نوع سیستم قابل ارائه می باشد.

قسمت صندلی یا نشیمن گاه در رنگ های متنوع ارائه می گردد که البته این قسمت قابل جداشدن می باشد

تا در هنگام خدمات به راحتی بتوان قسمت صندلی را جدا و راحت تر سرویس و تعمیرات دستگاه پله پیما انجام گیرد.

قسمت صندلی همچنین توسط اهرمی که برای آن تعبیه شده است . می تواند در دو حالت 45 درجه و 90 درجه قرار گیرد تا فرد استفاده کننده بتواند به راحتی از دستگاه پیاده شود.

مشخصات فنی اسانسور پله ای خارجی درمانگاه میلاد | نمایندگی بالابر پله رو اروپایی

در این پست قصد داریم به معرفی جدیدترین پروژه اجرا شده توسط کوشا در مرکز خدمات درمانی میلاد مشهد بپردازیم . این پروژه یکی از پیچیده ترین پروژه های اجرا شده توسط کوشا می باشد که در ادامه ویژگی های این پروژه را بررسی مینماییم . با توجه به اینکه طول مسیر پله ها ، نزدیک به ۱۰ متر بود باید چهار عدد ریل ۲.۵ متری در هم کلاف می گردید و با توجه به اینکه فاصله عمودی ریل در نقاط مختلف از پله ، متفاوت بود پایه هایی جهت حفظ وزن دستگاه و ریل طراحی گردید که با در نظر گرفتن نقاط حساس ، بر روی زمین نصب گردید تا ایمنی دستگاه را افزایش دهد که حتما در فیلم به این پایه ها دقت فرمایید.

از پروژه اجرا شده نمایندگی اسانسور پله ای در مشهد فیزیوتراپی دکتر علوی دیدن فرمایید

همچنین با توجه به حساسیت مشتری و در جهت رضایت ایشان ، کاورهایی مخصوص پوشاندن پایه در جهت زیبایی ، برای پایه طراحی و نصب گردید .  بعد از انجام تست های ایمنی و حرکتی ، دستگاه اسانسور پله ای اروپایی همراه با دو عدد ریموت تحویل مشتری گردید. ضمنا دستگاه دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

از پروژه اجرا شده قیمت و فروش نفربر پله منزل مسکونی آقای ذاکری دیدن فرمایید.

از سایر دیدن فرمایید

تولید پروتز هوشمند پا

نوعی پروتز هوشمند پا که از هوش مصنوعی جهت حرکت کامل استفاده می کند

بیشتر دستگاه های پروتز طراحی شده در تامین نیازهای کاربران خود هوشمند نیستند. به عنوان مثال در پروتزهای قدیمی ، کاربر باید در حالت های نشسته ، ایستاده یا بالارفتن از پله ، پروتز خود را خم کند . علاوه براین پروتز باید برای حرکت روان ، زمان فعال کردن هر کدام از موتورها را در مرحله مناسب انجام دهد. 

ادامه مطلب »

ثبت ديدگاه

20 − شش =