در پروژه فیزیوتراپی دکتر یزدانی با محدودیت عرض پله که تقریبا ۹۰ سانت بود مواجه بودیم که با توجه به استفاده بیشتر بیماران حرکتی در فیزیوتراپی  از محصول ، پیشنهاد استفاده از اسانسور پله مستقیم اروپایی مطرح شد . طول مسیر پله ها در این پروژه ، ۴.۵ متر بود که با توجه به موافقت جناب اقای دکتر یزدانی در جهت نصب و اجرای دستگاه اسانسور پله اقدام گردید.

دستگاه صندلی پله پیما با استفاده از غلطک هایی از جنس تفلون ، تعادل خود را بر روی ریل حفظ می کند و از حرکت های نابهنجار در هنگام حرکت در طول مسیر جلوگیری می نماید.
همچنین یکی از ویژگی های منحصربفرد دستگاه ، امکان چرخش صندلی حول محور اصلی تا ۹۰ درجه می باشد تا فرد استفاده کننده به راحتی بتواند بر روی پاگرد پله ها و با ایمنی کامل پیاده گردد.
در مدل های اروپایی امکان انتخاب سیستم در رنگ بندی های متنوع وجود دارد که امکان ایجاد یک هارمونی زیبا بین رنگ سیستم و رنگ بندی محیط وجود دارد. 

برخی از مهمترین مقالات آموزشی و محصولات کوشا :‌

فضایی که بالابر پله ای اشغال می کند نهایتا ۳۰ سانت می باشد و در انواع پله ها امکان نصب می باشد و هیچ مزاحمتی برای عبور افراد در پله ایجاد نمی کند.

دستگاه اسانسور پله مجهز به مرکز کنترل فوق العاده هوشمند می باشد که تمامی دستورات ارسالی از سنسور ها را تحلیل کرده و سپس اقدام می نماید.

ریل دستگاه از جنس آلیاژی از آلومینیوم می باشد که علاوه برا امکان برای تنظیف ، ضد آب بوده و حرکت نرم برای صندلی پله پیما فراهم می آورد .

مناسب ترین پیشنهاد با توجه به تردد و استفاده زیاد افراد ، دستگاه صندلی پله پیما می باشد. 

از سایر دیدن فرمایید