اسانسور پله پیچشی

در پروژه اقای محمدی ، با توجه به درخواست ایشان و عدم توانایی در بالارفتن از پله ها در جهت بررسی و کارشناسی ساختمان اقدام گردید . منزل ایشان در طبقه سوم اپارتمان واقع شده که مسیر پله ها دارای ۶ عدد مسیر مستقیم و ۳ عدد پاگرد در بین مسیر می باشد . فرایند اماده سازی دستگاه صندلی پله پیما پیچشی تقریبا دو تا سه ماه می باشد به این صورت که در ابتدا باید از محل نصب دستگاه ، نقشه برداری انجام گیرد سپس در جهت شبیه سازی مسیر پله ها و خم کاری و نورد ریل ها اقدام می گردد و در مرحله اخر در جهت نصب و اجرای دستگاه اقدام می گردد.

با توجه به حساسیت و اهمیت ایمنی و کیفیت برای اقای محمدی ، دستگاه بالابر پله پیچشی اروپایی پیشنهاد شد که تمامی مراحل فوق برای این دستگاه پیاده گردید تا به مرحله اجرا رسید.

از ویژگی های بارز دستگاه بالابر پله پیما پیچشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :‌

فضایی که بالابر پله ایاشغال می کند نهایتا ۳۰ سانت می باشد و در انواع پله ها امکان نصب می باشد و هیچ مزاحمتی برای عبور افراد در پله ایجاد نمی کند.

از دیگر نقاط قوت بالابر پله ای مجهز به سلکتور دستی روی دسته ها که امکان کنترل دستگاه را جهت جابه جایی فراهم می کند.

حرکت بالابر پله ای به صورت کاملا نرم و بدون سر و صدا می باشد و فرد استفاده کننده هیچ گونه ناراحتی از حرکت و صدا نخواهد داشت.

بالابر پله ای مجهز به کمربند ایمنی می باشد تا ایمنی کامل را برای فرد  استفاده کنند فراهم آورد .

این دستگاه مجهز به مرکز کنترل فوق العاده هوشمند می باشد که تمامی دستورات ارسالی از سنسور ها را تحلیل کرده و سپس اقدام می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

از سایر دیدن فرمایید

تولید پروتز هوشمند پا

نوعی پروتز هوشمند پا که از هوش مصنوعی جهت حرکت کامل استفاده می کند

بیشتر دستگاه های پروتز طراحی شده در تامین نیازهای کاربران خود هوشمند نیستند. به عنوان مثال در پروتزهای قدیمی ، کاربر باید در حالت های نشسته ، ایستاده یا بالارفتن از پله ، پروتز خود را خم کند . علاوه براین پروتز باید برای حرکت روان ، زمان فعال کردن هر کدام از موتورها را در مرحله مناسب انجام دهد. 

ادامه مطلب »