در پروژه صندلی پله رو گردشی در منزل مسکونی دوپلکس اقای همایی با توجه به مشکل حرکتی در ایشان در جهت سهولت در بالارفتن از پله ها پیشنهاد استفاده از صندلی پله گردشی مطرح شد که با توجه به اهمیت ایمنی و کیفیت دستگاه ، دستگاه صندلی پله رو گردشی مدنظر ایشان قرار گرفت . بالافاصله پس از تایید ایشان در جهت نقشه برداری از مسیر پله ها  و اماده سازی محصول اقدام گردید تقریبا طی یک فرایند ۴۵ روزه دستگاه اماده تحویل گردید و در جهت نصب اقدام شد فرایند نصب و راه اندازی دستگاه تقریبا ۳ روز کاری طول کشید.

همچنین با توجه به موقعیت پروژه که در منطقه سجاد مشهد قرار داشت و مشکل مشتری در جهت تخریب و تغییر پله ها ، نیاز به تغییرات بالا جهت نصب هرگونه بالابر و اسانسور ، پیشنهاد صندلی پله رو گردشی با موافقت ایشان مواجه شد . مسیر پله ها دارای ۴ راستای مستقیم و ۳ عدد پاگرد بود که باید در نقشه برداری مسیر و نورد ریل ها مدنظر قرار می گرفت. یکی از نکاتی که در این پروژه وجود داشت نیاز به وجود سه ایستگاه در پروژه بود به این صورت که در حالت کلی سیستم های صندلی پله رو دارای دو ایستگاه یکی در ابتدای مسیر و دیگری در انتهای مسیر می باشند ولی در این پروژه با توجه به اینکه مشتری در ایستگاه میانی نیز متوقف و پیاده می شد نیاز شد تا ایستگاه دیگری جهت توقف برای دستگاه صندلی پله رو تعبیه شود . حتما باید دستگاه صندلی پله رو در ایستگاه متوقف گردد در غیر این صورت باعث تخلیه کامل و دشارژ باطری و منجر به تعویض شدن باطری می گردد که باعث ایجاد هزینه برای مشتری خواهد شد .

برخی از مهمترین ویژگی و مشخصات فنی دستگاه صندلی پله رو گردشی | راهنمای انتخاب صندلی پله رو گردشی

فضایی که بالابر پله ایاشغال می کند نهایتا ۳۰ سانت می باشد و در انواع پله ها امکان نصب می باشد و هیچ مزاحمتی برای عبور افراد در پله ایجاد نمی کند.

از دیگر نقاط قوت بالابر پله ای مجهز به سلکتور دستی روی دسته ها که امکان کنترل دستگاه را جهت جابه جایی فراهم می کند.

حرکت بالابر پله ای به صورت کاملا نرم و بدون سر و صدا می باشد و فرد استفاده کننده هیچ گونه ناراحتی از حرکت و صدا نخواهد داشت.

بالابر پله ای مجهز به کمربند ایمنی می باشد تا ایمنی کامل را برای فرد  استفاده کنند فراهم آورد .

این دستگاه مجهز به مرکز کنترل فوق العاده هوشمند می باشد که تمامی دستورات ارسالی از سنسور ها را تحلیل کرده و سپس اقدام می نماید.

ریل دستگاه از جنس آلیاژی از آلومینیوم می باشد که علاوه برا امکان برای تنظیف ، ضد آب بوده و حرکت نرم برای صندلی پله پیما فراهم می آورد البته ریل دندانه شانه ای مخصوص حرکت موتور ، از جنس اهن بوده که در صورت شست شو ، زنگ می زند و باعث ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه خواهدشد.

برترین اجرا شده