Project Description

در پروژه جناب اقای باقری ، بعد از تماس تلفنی ایشان با مشاورین کوشا و ثبت درخواست ایشان مبنی بر مشکل حرکتی مادر ایشان در عبور از پله ها ، قرار شد ایشان از مسیر پله ها برای مشاوران کوشا ، عکس و ویدئو ارسال نمایند تا در ارائه پیشنهاد بتوانیم سریع عمل نماییم. با توجه به بررسی کارشناسان کوشا از شرایط پله ها ، امکان پیاده سازی و اجرای دستگاه صندلی پله برقی بررسی و تاییدیه نهایی به ایشان اعلام گردید. در مرحله بعد جهت بازدید و عقد قرارداد اقدام و بعد از گذشت تقریبا ۷ روز کاری در جهت نصب و اجرای دستگاه اقدام گردید.

شرایط پروژه شامل ۲۰ عدد پله ۲۵ سانتی که باعث ایجاد یک مسیر ۵ متری در پله ها می گردید که کاملا مناسب برای شرایط پله ها بود عرض پله ها تقریبا ۱.۲ متر که هیچ گونه مشکلی برای تردد افراد و ساکنین منزل ایجاد نمی کرد و با توجه به اینکه منزل کاملا در اختیار ایشان بود از بابت امنیت دستگاه نیز مشکلی وجود نداشت . دستگاه دارای کلیدی امنیتی می باشد که تازمانی که کلید یا سوئیچ مخصوص روی دستگاه باشد دستگاه می تواند به عملکرد خود ادامه دهد در غیراین صورت از عملکرد دستگاه ، ممانعت خواهد شد . همچنین با توجه به اینکه دستگاه از ولتاژ کاری ۲۴ ولت بهره می برد از ایمنی بالایی برخوردار می باشد چون احتمال هر گونه برق گرفتگی یا خطرات احتمالی ناشی از برق ۲۲۰ ولت را کاهش می دهد.

همچنین گروه فنی کوشا با بهره گیری از متخصصان مجرب و کارگاه مجهز ، امکان طراحی ، ساخت و تولید سفارشی انواع تجهیزات کمک حرکتی و توانبخشی برای هم وطنان عزیز را داراست.

از سایر دیدن فرمایید