Project Description

صندلی پله پیما مستقیم یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین محصولاتی است که می تواند در جهت سهولت استفاده از پله برای سالمندان ،معلولین و ناتوانان جسمی و حرکتی به کار گرفته شود.  بالابر پله ای دستگاهی است که مجهز به انواع سنسور های ایمنی جهت جلوگیری از برخورد ، ترمز اضطراری که مانع از سقوط بالابر پله ای می گردد و دو عدد ریموت کنترل جهت کنترل دستگاه از راه دور می باشد. 

فضایی که بالابر پله ایاشغال می کند نهایتا ۳۰ سانت می باشد و در انواع پله ها امکان نصب می باشد و هیچ مزاحمتی برای عبور افراد در پله ایجاد نمی کند.
از دیگر نقاط قوت بالابر پله ای مجهز به سلکتور دستی روی دسته ها که امکان کنترل دستگاه را جهت جابه جایی فراهم می کند.
حرکت بالابر پله ای به صورت کاملا نرم و بدون سر و صدا می باشد و فرد استفاده کننده هیچ گونه ناراحتی از حرکت و صدا نخواهد داشت.
بالابر پله ای مجهز به کمربند ایمنی می باشد تا ایمنی کامل را برای فرد  استفاده کنند فراهم آورد .
این دستگاه مجهز به مرکز کنترل فوق العاده هوشمند می باشد که تمامی دستورات ارسالی از سنسور ها را تحلیل کرده و سپس اقدام می نماید.

ریل دستگاه از جنس آلیاژی از آلومینیوم می باشد که علاوه برا امکان برای تنظیف ، ضد آب بوده و حرکت نرم برای صندلی پله پیما فراهم می آورد .

در این پروژه عرض پله ها در حدود 90 سانت می باشد که با توجه به اینکه بالابر پله پیما تنها 30 سانت از فضا را اشغال می کند و کاملا به صورت تاشو می باشد ، امکان اجرا در این پروژه نیز فراهم گردیده است .

قسمت های تاشو دستگاه شامل : دسته ها – نشیمن گاه – محل قرار گرفتن پا یا فوتر می باشد.

همچنین برای سهولت در پیاده شدن و سوار شدن به دستگاه امکان حرکت 90 درجه ای برای صندلی مهیا شده است .

بررسی فیلم دستگاه صندلی پله پیما نصب شده در مشهد

از پروژه های دیگر انجام شده نیز دیدن فرمایید 

از فروشگاه جامع توانبخشی و کمک حرکتی نیز دیدن فرمایید 

[fusion_products_slider picture_size=”fixed” cat_slug=”” number_posts=”5″ carousel_layout=”title_on_rollover” autoplay=”yes” columns=”5″ column_spacing=”” scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” show_cats=”yes” show_price=”yes” show_buttons=”yes” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]