از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

اسانسور پله یا بالابر پله یک دستگاه الکترومکانیکی می باشد که در جهت بالارفتن آسان از پله ها مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر پله در یک طرف راه پله و بدون ارتباط به دیوار و به راحتی بر روی پله ها نصب می گردد. سیستم بالابر پله مجهز به ریل مخصوص به خود می باشد و هیچ گونه ارتباطی با نرده راه پله نخواهد داشت و به صورت کاملا مستقل بر روی پله نصب می گردد.

مقاله پیشنهادی : چطور از مدت زمان ساخت و تحویل دستگاه صندلی پله پیما مطلع شویم‌ ؟

از اسانسور پله ای با چه نام های دیگری شناخته می شود ؟

برخی اسامی دیگری که به اسانسور پله ای نسبت می دهند شامل صندلی پله پیما – صندلی پله ای – نفربر پله – بالابر پله – صندلی کنار پله و اسامی از این قبیل می باشد.

مقاله پیشنهادی : جهت بررسی مشخصات ، قابلیت ها و امکانات صندلی پله پیما کلیک نمایید..

بررسی برخی از کاربردهای آسانسور پله پیما

امروزه دستگاه بالابر پله برای افراد سالمند – ناتوان – کم توان – معلول – جانبازان و افرادی که به هر دلیل بالارفتن از پله برای آن ها یک نوع خطر محسوب می شود ، پیشنهاد می گردد.

مقاله پیسنهادی : بررسی مهمترین نکات تعمیر و نگهداری دستگاه صندلی پله 

جنس آسانسورهای پله ای | رنگ صندلی پله پیما |‌ امکانات اسانسور پله پیما

در صندلی های پله پیما مسیر مستقیم ، ریل سیستم  از جنس آلومینیوم یا فولاد اکسترود شده ( آلیاژ چند فلز ) می باشد و در سطح مقطع های مختلف بسته به نوع سیستم قابل ارائه می باشد. ریل از آلیاژی خاص تهیه شده که از استقامت بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار می باشد و می توان گفت از آهن و فلزات دیگر بسیار مقاوم تر می باشد.

جنس قسمت های دیگر شامل نشمین گاه – فوتر ( محل قرار گرفتن پاها ) – دسته ها از جنس نوعی پلاستیک می باشد که از نظر آسیب رساندن به کاربر کاملا ایمن باشد ولی ساختار ( استراکچر ) داخلی دستگاه از جنس فولاد بسیار مقاوم می باشد .

مقاله پیشنهادی : جهت نحوه خرید و ثبت سفارش دستگاه صندلی پله پیما کلیک نمایید

قسمت صندلی یا نشیمن گاه در رنگ های متنوع ارائه می گردد که البته این قسمت قابل جداشدن نیز می باشد تا در هنگام خدمات به راحتی بتوان قسمت صندلی را جدا و راحت تر به قسمت موتور و تجهیزات داخلی دستگاه در جهت انجام سرویس و تعمیرات دستگاه پله پیما دسترسی داشته باشیم.

مقاله پیشنهادی : پروژه اجرایی صندلی پله پیما در جنوب کشور – استان خراسان جنوبی شهرستان قاين

قسمت صندلی همچنین توسط اهرمی که برای آن تعبیه شده است می تواند در دو حالت 45 درجه و 90 درجه قرار گیرد تا فرد استفاده کننده بتواند به راحتی از دستگاه پیاده شود و تا زمانی که صندلی به حالت اولیه خود برنگردد دستگاه با توجه به وجود سنسور تشخیص مکان ، امکان حرکت نخواهد داشت.

مقاله پیشنهادی : تولید صندلی پله پیما توسط کارشناسان کوشا – جهت بررسی مشخصات کلیک نمایید

پروژه اجرا شده نمایندگی اسانسور پله ای در مشهد | صندلی پله پیما فیزیوتراپی دکتر علوی در مشهد

در این پست قصد داریم به معرفی جدیدترین پروژه اجرا شده توسط کوشا در مطب فیزیوتراپی دکتر علوی بپردازیم. در پروژه بالابر پله ای – اسانسور پله ای – صندلی پله پیما – پروژه اجرا شده فیزیوتراپی دکتر علوی ، با توجه به درخواست جناب دکتر و مشکلی که ایشان در مراجعه بیماران خود در مطب داشتند و اینکه برخی از بیماران این مجموعه به دلیل مشکل حرکتی و ناتوانی در جابه جایی بر روی پله نمی توانستند وارد مطب گردند ، گروه کوشا پیشنهاد صندلی پله پیما را به ایشان دادند که با توجه به استقبال و تایید ایشان ، کارشناسان مجموعه بلافاصله در جهت اجرا – طراحی و راه اندازی دستگاه اقدام کرده و مشکل ایشان را برطرف کردند.

مقاله پیشنهادی :  معرفی بالابر هیدرولیکی کوشا 

صندلی پله پیما مستقیم اروپایی اجرایی در فیزیوتراپی 

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

ثبت ديدگاه

14 + 6 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای