پارامترهای موثر بر قیمت صندلی بالابر پله

چطور میتونیم از قیمت صندلی پله پیما مطلع بشیم ؟

یکی از مهمترین سوالاتی که همواره در ذهن مشتریان وجود دارد این است که قیمت صندلی بالابر پله چطور مشخص می شود ؟‌ در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم و مهمترین عوامل موثر بر قیمت صندلی بالابر پله را بررسی نماییم. با ما همراه باشید.

صندلی پله پیما را می توان یکی از راهکارهای مناسب برای جابه جایی و حرکت در مسیر پله ها دانست. قیمت این محصول نسبت به سایر محصولات بالابر و اسانسور نسبتا مناسب می باشد و البته با توجه به درگیری و گرفتاری های متعددی که خرید و پیاده سازی و اجرای بالابر و اسانسور برای مشتریان ایجاد می نماید می توان گفت صندلی پله پیما انتخاب مناسبی می باشد.

با توجه به اینکه صندلی برقی پله پیما یک محصول کاملا سفارشی می باشد و می تواند متناسب با شرایط پروژه طراحی و اجرا گردد نمی توان مانند سایر تجهیزات حرکتی مثل عصا – واکر یا حتی ویلچر قیمت مشخصی برای آن تعیین نمود .

همه چیز راجب صندلی پله پیما

البته سفارشی سازی محصول صندلی برقی راه پله تنها در نمونه ایرانی قابل انجام می باشد و در نمونه اروپایی امکان سفارشی سازی به صورت خیلی محدود و در برخی قسمت ها قابل انجام می باشد.

بررسی پارامترهای موثر در قیمت صندلی بالابر پله

به صورت کلی چند پارامتر مهم و تاثیر گذار در قیمت صندلی بالابر پله برای مسیر مستقیم را بررسی می کنیم .

۱- طول مسیر پله ها : طول ریل با توجه به استفاده از قطعات و تجهیزات ، به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت صندلی بالابر پله می باشد.

۲- وزن کاربر : در برخی موارد که وزن کاربر بالا باشد و در نتیجه نیاز به استفاده از موتورهای پرقدرت و تجهیزات و قطعات با استقامت بالاتر می باشد که همین امر باعث افزایش قیمت در محصول خواهد شد .

۳- جنس موتور : در برخی موارد در صورتی که قیمت برای مشتری اهمیت بالایی داشته باشد پیشنهاد استفاده از موتور های ضعیف تر ( البته با در نظر گرفتن کیفیت ) نیز پیشنهاد می گردد.

بالابر بیمار چیست و چه کاربردی دارد ؟

۴- امکانات سفارشی : در محصول صندلی پله پیما می تواند به صورت سفارشی برخی امکانات و قابلیت ها را به صورت سفارشی متناسب با شرایط بیمار ایجاد نماییم به عنوان مثال قابلیت چرخش صندلی به صورت اتوماتیک در صورت عدم توانایی کاربر در چرخاندن صندلی

حال که با برخی از مهمترین پارامترهای موثر بر قیمت صندلی بالابر پله اشنا شدید می توانید با اطمینان بیشتری در جهت خرید محصول صندلی برقی راه پله اقدام نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =