از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

گروه فنی کوشا با سابقه ۱۰ ساله در زمینه طراحی و ساخت انواع تجهیزات کمک حرکتی و توانبخشی به عنوان نماینده رسمی محصولات صندلی پله پیما ( نمایندگی آسانسور پله مشهد ) در استان خراسان رضوی مشهد آمادگی ارائه خدمات طراحی و ساخت تجهیزات کمک حرکتی در سراسر کشور می باشد. 

حتما در هنگام خرید این محصول حساس سعی کنید از شرکت های معتبر در این صنعت خرید نمایید.

کوشا نماینده رسمی نمایندگی آسانسور پله مشهد می باشد.

گروه فنی کوشا با سابقه ۱۰ ساله در زمینه فروش محصول اسانسور پله پیما ، اقدام به تولید این محصول کرده است. کوشا بعد از بررسی ها و ازمایش های متعددی که در زمینه تولید محصول اسانسور راه پله انجام داد تصمیم به تولید محصولی با کیفیت گرفت . 

مقاله پیشنهادی : چطور از مدت زمان ساخت و تحویل دستگاه صندلی پله پیما مطلع شویم‌ ؟

کوشا با الگوبرداری از مکانیزم و ساختار حرکتی سیستم های اروپایی و با در نظر گرفتن پارامترهای ایمنی ، سیستمی با قیمت و کیفیت مناسب تولید کرده و در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. 

کوشا امکان پیاده سازی و اجرای محصول اسانسور پله رو را برای سراسر کشور مهیا کرده و شما عزیزان می توانید از طریق رسانه های ارتباطی مختلف کوشا در جهت ثبت سفارش و خرید محصول اسانسور راه پله اقدام نمایید.

اسانسور بالابر پله یک دستگاه الکترومکانیکی می باشد که در جهت بالارفتن آسان از پله ها مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر پله در یک طرف راه پله و بدون ارتباط به دیوار و به راحتی بر روی پله ها نصب می گردد. سیستم بالابر پله مجهز به ریل مخصوص به خود می باشد و هیچ گونه ارتباطی با نرده راه پله نخواهد داشت و به صورت کاملا مستقل بر روی پله نصب می گردد.

مقاله پیشنهادی : جهت بررسی مشخصات ، قابلیت ها و امکانات صندلی پله پیما کلیک نمایید..

کوشا سعی دارد با اعطای نمایندگی به همکاران در سراسر کشور ، در جهت ارائه خدمات سریعتر و بهتر به مشتریان عزیز قدمی بزرگ بردارد.

مقاله پیسنهادی : بررسی مهمترین نکات تعمیر و نگهداری دستگاه صندلی پله 

بررسی پارامترهای ظاهری اسانسور پله پیما

در این قسمت قصد داریم پارامترهای ظاهری و فیزیکی اسانسور پله از قبیل جنس ، رنگ و چند قابلیت برتر دستگاه صندلی اسانسور راه پله را بررسی کنیم.

جنس آسانسورهای پله ای 

در صندلی های پله پیما مسیر مستقیم ، ریل سیستم  از جنس آلومینیوم یا فولاد اکسترود شده ( آلیاژ چند فلز ) می باشد و در سطح مقطع های مختلف بسته به نوع سیستم قابل ارائه می باشد. ریل از آلیاژی خاص تهیه شده که از استقامت بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار می باشد و می توان گفت از آهن و فلزات دیگر بسیار مقاوم تر می باشد.

جنس قسمت های دیگر شامل نشمین گاه – فوتر ( محل قرار گرفتن پاها ) – دسته ها از جنس نوعی پلاستیک می باشد که از نظر آسیب رساندن به کاربر کاملا ایمن باشد ولی ساختار ( استراکچر ) داخلی دستگاه از جنس فولاد بسیار مقاوم می باشد .

مقاله پیشنهادی : جهت نحوه خرید و ثبت سفارش دستگاه صندلی پله پیما کلیک نمایید

قسمت صندلی یا نشیمن گاه در رنگ های متنوع ارائه می گردد که البته این قسمت قابل جداشدن نیز می باشد تا در هنگام خدمات به راحتی بتوان قسمت صندلی را جدا و راحت تر به قسمت موتور و تجهیزات داخلی دستگاه در جهت انجام سرویس و تعمیرات دستگاه پله پیما دسترسی داشته باشیم.

مقاله پیشنهادی : پروژه اجرایی صندلی پله پیما در جنوب کشور – استان خراسان جنوبی شهرستان قاين

قسمت صندلی همچنین توسط اهرمی که برای آن تعبیه شده است می تواند در دو حالت 45 درجه و 90 درجه قرار گیرد تا فرد استفاده کننده بتواند به راحتی از دستگاه پیاده شود و تا زمانی که صندلی به حالت اولیه خود برنگردد دستگاه با توجه به وجود سنسور تشخیص مکان ، امکان حرکت نخواهد داشت.

مقاله پیشنهادی : تولید صندلی پله پیما توسط کارشناسان کوشا – جهت بررسی مشخصات کلیک نمایید

پروژه اجرایی صندلی پله پیما در فیزیوتراپی دکتر علوی در مشهد

در این پست قصد داریم به معرفی جدیدترین پروژه اجرا شده توسط کوشا در مطب فیزیوتراپی دکتر علوی بپردازیم. گروه فنی کوشا به عنوان نمایندگی آسانسور پله مشهد در پروژه دکتر علوی ، با توجه به درخواست جناب دکتر و مشکلی که ایشان در مراجعه بیماران خود در مطب داشتند و اینکه برخی از بیماران این مجموعه به دلیل مشکل حرکتی و ناتوانی در جابه جایی بر روی پله نمی توانستند وارد مطب گردند ، گروه کوشا پیشنهاد صندلی پله پیما را به ایشان دادند که با توجه به استقبال و تایید ایشان ، کارشناسان مجموعه بلافاصله در جهت اجرا – طراحی و راه اندازی دستگاه اقدام کرده و مشکل ایشان را برطرف کردند.

مقاله پیشنهادی :  معرفی بالابر هیدرولیکی کوشا 

فیلم پروژه اجرایی فیزیوتراپی دکتر علوی

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

ثبت ديدگاه

5 + شش =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای