از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

بالابر پله پیما دستگاهی است که می تواند در باریکترین و کوچک ترین مسیر های راه پله نصب شود و محدودیت هایی که ممکن است در استفاده از بالابر یا اسانسور وجود داشته باشد را به راحتی حل نماید.  یکی از مشکلات و سوالاتی که همواره مشتریان در مورد دستگاه صندلی پله پیما مطرح می نمایند میزان فضای اشغالی دستگاه در حالت استفاده می باشد .

دستگاه صندلی پله پیما در نمونه اروپایی فضای بسیار کمی را از راه پله اشغال می نماید و برای انواع پله ها قابل استفاده می باشد فضای اشغالی دستگاه در حالت اماده به کار و بازشده تقریبا ۷۰ سانت و در حالت جمع شده تقریبا ۳۰ سانت می باشد.

مقاله پیشنهادی : معرفی مشخصات و امکانات دستگاه صندلی پله ساخت ایران 

در مدل اروپایی قسمت های نشیمن گاه ، فوتر (‌محل قرار گرفتن پاها ) و دسته های صندلی به صورت لولایی کاملا تاشو می باشد تا فضای اشغالی پله توسط دستگاه را کاهش دهد و امکان تردد از پله ها به راحتی انجام گیرد.

در مدل ایرانی نیز کارشناسان کوشا با در نظر گرفتن شرایط مشتری و الگو برداری از نمونه اروپایی ، به صورت کاملا مشابه قسمت های نشیمن گاه – فوتر و دسته های صندلی را به صورت تاشو ( جمع شو ) طراحی کرده اند و فضای اشغالی پله توسط دستگاه در حالت جمع شده تقریبا ۳۰ سانت و در حالت اماده به کار تقریبا ۷۰ سانت می باشد .

در واقع صندلی پله پیما مسیر مستقیم یکی از مناسب ترین راهکارها برای عبور از مسیر پله ها در عین حفظ فضای تردد برای ساکنین و عابرین می باشد .

مقاله پیشنهادی : آیا دستگاه صندلی پله پیما با برق کار می کند‌؟ کلیک نمایید…

نمایندگی صندلی پله رو در شمال | پروژه اجرایی صندلی پله پیما در شهرستان نوشهر 

در این پروژه با توجه به مشكل در عبور از پله و مشكل در زانو براي عبور از پله ها  و نیز نداشتن فضا برای نصب بالابر و آسانسور ، دستگاه صندلی پله پیما پیشنهاد گردید . باتوجه به اشغال فضای کم هیچ مشکلی برای عبور افراد وجود ندارد.

گروه فنی کوشا به عنوان نمایندگی صندلی پله رو در شمال آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

بررسی میزان گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی پله پیما  کلیک نمایید…ادامه مطلب…

سیستم صندلی پله دارای باطری پشتیبان می باشد که این امر علاوه بر تامین امنیت جانی و جلوگیری از خطرات احتمالی برق گرفتگی ، امکان کارکرد دستگاه در مواقع قطع برق را نیز فراهم می اورد .

سرعت دستگاه کاملا استاندارد و طراحی شده برای افراد سالمند و ناتوان می باشد و به نحوی است که ایجاد رعب و وحشت در فرد ایجاد نشود.

برای کسب اطلاعات راجب رنگ و جنس دستگاه صندلی پله پیما کلیک نمایید…ادامه مطلب….

مناسب ترین پیشنهاد با توجه به تردد و استفاده زیاد افراد ، دستگاه صندلی پله پیما می باشد. 

بررسی جدیدترین

ثبت ديدگاه

16 − 11 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای