آنچه نیاز هست در مورد صندلی پله پیما فضای باز out door بدانید

به صورت کلی دستگاه های بالابر پله رو بر اساس محیط به دو دسته داخلی indoor و بیرونی uotdoor تقسیم بندی می شوند. دستگاه صندلی پله پیما ( پروژه نفربر پله رو ) با توجه به حساسیت ها و پیچیدگی هایی که در طراحی آن وجود دارد برای محیط داخلی و  بیرونی باید به صورت مجزا طراحی و اجرا گردد . 

دستگاه های صندلی پله پیما داخلی indoor با توجه به اینکه در یک محیط یا فضای بسته مورد استفاده قرار می گیرند و از بسیاری از خطرات محیطی از قبیل نور خورشید و بارندگی حفاظت می شود دارای IP یا رتبه حفاظتی پایین تری نسبت به سیستم های محیط خارجی Outdoor می باشد. 

در نمونه خارجی صندلی پله پیما که مناسب برای فضای بیرونی ( پروژه نفربر پله رو )  باشد روی قسمت های حساس سیستم مثل ریل دندانه شانه ای که در برابر رسیدن رطوبت احتمال زنگ زدگی دارد پوشانده می شود همچنین جهت پوشاندن صندلی نیز از یک کاور مقاوم استفاده می شود که در مواقع بارندگی یا مواقعی که از سیستم استفاده نمی شود حتما روی سیستم پوشانده گردد تا از رسیدن خطرات احتمالی محیطی به سیستم جلوگیری شود. 

مقاله پیشنهادی : چطور قیمت صندلی محاسبه می شود ؟  

مهندسین مجرب و متخصص کوشا با توجه به محدودیت ها و تحریم های متعدد در جهت ساخت صندلی پله پیمای فضای باز و مناسب برای شرایط اب و هوایی مختلف اقدام کردند و سیستمی مناسب ، با کیفیت ، ایمن و با قیمت رقابتی را به صورت کاملا ایرانی تولید کرده اند. شما می توانید جهت بررسی و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + سیزده =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای