از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

سیستم های بالابر پله پیما کوشا در مدل مناسب برای ساختمان و مسیر های چندگانه دارای پیچش یا چرخش یا شکستگی در طول مسیر ( معروف به سیستم های پیچشی یا چرخشی ) چه در مدل ایرانی و چه در مدل اروپایی دارای یکسال گارانتی ( ۱۲ ماه ) قطعات و نصب و ۵ سال خدمات پس از فروش قطعات و تجهیزات محصول بالابر پله پیمای پیچشی می باشد . 

مشتریان عزیز باید در حفظ و نگهداری از محصول کاملا دقت نمایند و قبل از استفاده از محصول حتما کاتالوگ نحوه استفاده از محصول را مطالعه نمایند و مطابق با آن با دستگاه عمل نمایند. 

مقاله پیشنهادی : راهنمای انتخاب صندلی پله پیما پیچشی مناسب 

گروه فنی کوشا تنها در مورد محصولاتی که توسط کارشناسان مجموعه کوشا نصب و اجرا شده باشد تعهد گارانتی و ضمانت را ارایه می نماید و در مورد سایر محصولات هیچ گونه تعهدی ندارد. 

یکی از نکاتی که در مورد محصولات کوشا باید عنوان گردد کیفیت قطعات استفاده شده در محصولات ارایه شده می باشد . هچنین بعد از ارایه محصول ، در جهت تعمیر و نگهداری دستگاه ، نکاتی به مشتری ارایه می گردد و پیشنهاداتی در زمینه برگزاری سرویس های دوره ای منظم در جهت کاهش استهلاک و افزایش عمر سیستم ارایه می گردد که بهتر است مشتری در این راستا با کوشا همکاری نماید. 

مقاله پیشنهادی : بررسی مهمترین قابلیت ها و امکانات صندلی پله پیما پیچشی 

شرح مختصری از پروژه اجرایی صندلی پله پیما پیچشی در تهران 

در پروژه اقای حسین زاده واقع در تهران شرایط پیچیده ای وجود داشت. دو عاملی که پیچیدگی کار را زیاد می کرد شیب تند پله ها و چرخش یا پیچش ۳۶۰ درجه ای در پله ها بود . تعداد پله ها تقریبا ۲۰ عدد و طول پله ۳۰ سانتی تقریبا مسیری ۵ متری را ایجاد می کرد . در این پروژه با توجه به نیاز مشتری و عدم توانایی حرکتی ایشان در عبور از مسیر پله ها ، کارشناسان و مشاورین کوشا در جهت بازدید و بررسی شرایط پله ها اقدام کردند و با توجه به حساسیت و اهمیت ایمنی و کیفیت برای مشتری ، سیستم پله پیما اروپایی به ایشان پیشنهاد شد . بعد از عقد قرارداد در جهت بازدید نهایی ، نقشه برداری ، طراحی و ساخت محصول اقدام گردید و بعداز گذشت مدت زمان تقریبا ۶۰ روزه ، محصول اماده تحویل و نصب گردید .

پروژه آسانسور پله پیما پیچشی در تهران

بررسی جدیدترین مقالات کوشا