از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

صندلی پله پیمای پیچشی جزو پیچیده ترین و منحصربفرد ترین دستگاه هایی است که جهت عبور از مسیر دشوار پله ها برای افراد ناتوان حرکتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید این دستگاه باید هنگام خرید شرایط مختلفی را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید نمایید.

این محصول را نمی توان با انواع مدل های بالابر یا اسانسور مقایسه کرد و در صورتی که امکان نصب بالابر یا اسانسور را دارین و مشکلی با شرایط و عملیات بنایی و تخریب ندارید حتما اولویت با انتخاب بالابر یا اسانسور می باشد .

مقاله پیشنهادی : بررسی شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی پله پیما پیچشی 

در بسیاری موارد مخصوصا برای ساختمان های بیش از دو طبقه ، به دلیل مدت زمان طولانی طراحی ، ساخت و اجرا و هزینه بالا ، استفاده از محصول صندلی پله پیمای پیچشی مقرون به صرفه نمی باشد مگر در شرایط خاص .

دستگاه صندلی پله پیما پیچشی به دلیل پیچیدگی های خاصی که در طراحی و پیاده سازی محصول وجود دارد و همچنین حساسیت های ایمنی که باید مدنظر قرار گیرد محصولی منحصربفرد و خاص می باشد و این نکته را همواره به عنوان یک مزیت صندلی پله پیمای پیچشی نسبت به سایر بالابرها مدنظر قرار دهید که صندلی پله پیما را برای شرایط منزل و پله های شما سفارشی سازی می کنیم و این نکته در حالی است که هیچ کدام از انواع بالابر و اسانسور این امکان را ندارند که برای شرایط شما انحصارا سفارشی سازی گردند و باید حتما عملیات بنایی و تخریب در ساختمان ایجاد گردد تا شرایط برای نصب بالابر یا اسانسور مهیا گردد. 

مقاله پیشنهادی : بررسی مهمترین قابلیت ها و امکانات صندلی پله پیما پیچشی 

بررسی برخی شرایط در پروژه اجرایی صندلی پله پیما مسیر منحنی پیچشی :

در پروژه اقای محمدی ، با توجه به درخواست ایشان و عدم توانایی در بالارفتن از پله ها در جهت بررسی و کارشناسی ساختمان اقدام گردید . منزل ایشان در طبقه سوم اپارتمان واقع شده که مسیر پله ها دارای ۶ عدد مسیر مستقیم و ۳ عدد پاگرد در بین مسیر می باشد . فرایند اماده سازی دستگاه صندلی پله پیما پیچشی تقریبا دو تا سه ماه می باشد به این صورت که در ابتدا باید از محل نصب دستگاه ، نقشه برداری انجام گیرد سپس در جهت شبیه سازی مسیر پله ها و خم کاری و نورد ریل ها اقدام می گردد و در مرحله اخر در جهت نصب و اجرای دستگاه اقدام می گردد.

با توجه به حساسیت و اهمیت ایمنی و کیفیت برای اقای محمدی ، دستگاه بالابر پله پیچشی اروپایی پیشنهاد شد که تمامی مراحل فوق برای این دستگاه پیاده گردید تا به مرحله اجرا رسید.

فیلم بالابر پله پیچشی در ساختمان سه طبقه آقای محمدی مشهد

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

ثبت ديدگاه

شش − یک =