از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

بررسی پروژه بالابر پله مسیر مستقیم ایرانی ساخت گروه فنی کوشا آقای نورانی : 

شرح پروژه شامل طراحی ، تولید و  اجرای بالابر پله پیما مسیر مستقیم در ساختمان آقای نورانی : 
در پروژه اقای نورانی بعد از ثبت درخواست ایشان مبنی بر مشکل حرکتی در قسمت زیرزمین به قسمت پذیرایی و طی کردن پله های موجود ، کارشناسان کوشا در اسرع وقت در جهت بررسی نیاز ایشان اقدام کرده و بعد از انجام محاسبات دقیق و نقشه برداری از محل ، امکان سنجی تولید محصول را به مشتری ارایه کردند که با توجه به موافقت ایشان در جهت نقشه برداری نهایی و اقدام جهت تولید محصول انجام گردید. تعداد پله های مدنظر در حدود 10 عدد با ارتفاع تقریبی هر پله 30 سانت بود که مسیری  در حدود 3 متر را ایجاد می کرد. تنها مشکلی که وجود داشت شیب پله ها بود که مقداری شیب تند مسیر باعث پیچیدگی طراحی می شد که با توجه به انعطاف بالایی که در طراحی اولیه محصول انجام گردیده این مشکل برطرف گردید در واقع محصول بالابر پله رو ایرانی با توجه به طراحی ریل لوله ای امکان تنظیم ارتفاع را به نحوی کاملا ساده مهیا کرده که همین امر باعث رفع مشکلات بسیاری در پروژه ها گردیده است. 

مدت زمان طراحی ، تولید و تحویل دستگاه بالابر پله کوشا : 

از زمان نقشه برداری نهایی و اقدام جهت تولید محصول بالابر پله به صورت تقریبی مدت زمان 60 تا 80 روز کاری ، براورد تقریبی جهت تحویل دستگاه به مشتری خواهد بود. 

قیمت تمام شده دستگاه بالابر پله : 

قیمت دستگاه بالابر پله  مسیر مستقیم به پارامترهای مختلفی از قبیل طول مسیر ، شرایط سفارشی و درخواستی مشتری ، استفاده از ماژول ها و امکانات مختلف می باشد . جهت تعیین قیمت باید از مسیر پله ها برای کارشناسان کوشا تصویر ارسال گردد تا امکان براورد و تعیین دقیق قیمت دستگاه مهیا گردد. تعیین قیمت در پروژه های مختلف متفاوت می باشد و نیازمند بررسی دقیق کارشناسان کوشا می باشد حتما از طریق لینک زیر به صورت دقیق نقشه برداری از پله را اموزش ببینید تا در امر براورد هزینه و امکان سنجی تولید محصول ما را یاری نمایید.

از فیلم پروژه دیدن فرمایید

از سایر دیدن فرمایید