از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

در پروژه جناب اقای باقری ، بعد از تماس تلفنی ایشان با مشاورین کوشا و ثبت درخواست ایشان مبنی بر مشکل حرکتی مادر ایشان در عبور از پله ها ، قرار شد ایشان از مسیر پله ها برای مشاوران کوشا ، عکس و ویدئو ارسال نمایند تا در ارائه پیشنهاد بتوانیم سریع عمل نماییم. با توجه به بررسی کارشناسان کوشا از شرایط پله ها ، امکان پیاده سازی و اجرای دستگاه صندلی پله برقی بررسی و تاییدیه نهایی به ایشان اعلام گردید. در مرحله بعد جهت بازدید و عقد قرارداد اقدام و بعد از گذشت تقریبا ۷ روز کاری در جهت نصب و اجرای دستگاه اقدام گردید.

مقاله پیشنهادی : چطور از پله های خود جهت نصب دستگاه صندلی پله پیما نقشه برداری کنیم ؟

شرایط پروژه شامل ۲۰ عدد پله ۲۵ سانتی که باعث ایجاد یک مسیر ۵ متری در پله ها می گردید که کاملا مناسب برای شرایط پله ها بود عرض پله ها تقریبا ۱.۲ متر که هیچ گونه مشکلی برای تردد افراد و ساکنین منزل ایجاد نمی کرد و با توجه به اینکه منزل کاملا در اختیار ایشان بود از بابت امنیت دستگاه نیز مشکلی وجود نداشت . دستگاه دارای کلیدی امنیتی می باشد که تازمانی که کلید یا سوئیچ مخصوص روی دستگاه باشد دستگاه می تواند به عملکرد خود ادامه دهد در غیراین صورت از عملکرد دستگاه ، ممانعت خواهد شد . همچنین با توجه به اینکه دستگاه از ولتاژ کاری ۲۴ ولت بهره می برد از ایمنی بالایی برخوردار می باشد چون احتمال هر گونه برق گرفتگی یا خطرات احتمالی ناشی از برق ۲۲۰ ولت را کاهش می دهد.

مقاله پیشنهادی : بررسی میزان اشغال فضا توسط صندلی همراه با معرفی پروژه اجرایی صندلی پله پیما در شمال کشور شهرستان نوشهر 

دستگاه صندلی پله پیما در مدت زمان تقریبا ۱ روز کاری در محل مدنظر نصب گردید. 

مراحل نصب دستگاه صندلی پله پیما : 

مرحله اول :

در این مرحله در ابتدا طول مسیر پله ها اندازه گیری می شود و مطابق با طول مسیر ، ریل ها به اندازه مورد نیاز کوتاه می گردد و توسط لینک اتصال موجود ، در داخل هم فیکس می گردد . 

مرحله دوم :‌

در این مرحله ریل دستگاه توسط براکت های مخصوص بر روی پله ها نصب می گردد در ابتدا علامت گذاری براکت ها بر روی پله ها انجام می گیرد و سپس براکت ها بر روی پله ها توسط بولت و رول پلاک فیکس می گردد. 

مرحله سوم :‌

در این مرحله سیم کشی پایه های شارژر انجام می گردد و این مرحله به مرحله تامین انرژی دستگاه نامیده می شود. 

مرحله چهارم : 

در این مرحله قسمت موتور و صندلی به صورت کامل مونتاژ می گردد و دستگاه وارد ریل می گردد. 

مقاله پیشنهادی : بررسی امکان انتقال و جابه جایی دستگاه صندلی پله پیما

مرحله پنجم : 

در این مرحله پایه های شارژر و پایه های مخصوص توقف دستگاه مطابق با نظر مشتری فیکس و نصب می گردد.

مرحله آخر : 

در مرحله آخر دستگاه بعد از تست نهایی تحویل مشتری می گردد. 

همچنین گروه فنی کوشا با بهره گیری از متخصصان مجرب و کارگاه مجهز ، امکان طراحی ، ساخت و تولید سفارشی انواع تجهیزات کمک حرکتی و توانبخشی برای هم وطنان عزیز را داراست.

پروژه صندلی پله پیما مسیر مستقیم در بیرجند

از سایر پروژه های اجرایی  دیدن فرمایید

ثبت ديدگاه

سه × 5 =