از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

یکی از مسائلی که همواره ذهن کاربران و مشتریان دستگاه های صندلی پله پیما را مشغول می کند مساله امکان جابه جایی دستگاه و انتقال آن به محیط جدید جهت استفاده مجدد ( ٰانتقال صندلی بالابر پله )  می باشد. 

در پاسخ به این مساله می توان به این شکل ذکر نمود که دستگاه صندلی پله پیما در مدل اروپایی به نحوی طراحی شده که در صورتی که شرایط پله های جدید از لحاظ ظاهری با پله هایی که دستگاه در آن نصب بوده یکی باشد که هیچ مشکلی در انتقال و نصب مجدد دستگاه وجود ندارد . در صورتی که تعداد پله ها بیشتر یا کمتر باشد نیز این امکان وجود دارد که ریل دستگاه اضافه یا کم گردد . ولی در صورتی که پله ها به صورت مستقیم نباشد و دارای شکستگی یا پاگرد باشد و شما بخواهید از سیستم مسیر مستقیم به این منظور استفاده نمایید متاسفانه این امکان وجود ندارد. 

مقاله پیشنهادی : بررسی وزن قابل تحمل صندلی پله پیما 

در مورد سیستم های پیچشی ( انتقال صندلی بالابر پله ) نیز به دلیل اینکه هر مسیر پله ها دارای نقشه و طرح خاصی می باشد که به صورت اختصاصی برای پله هر پروژه طراحی می گردد احتمال اینکه بتوان از ریل ها در پروژه جدید استفاده کرد خیلی کم می باشد ولی از صندلی و موتور سیستم صندلی پله پیمای پیچشی می توان به این منظور استفاده کرد. 

در مورد سیستم های ایرانی  ( انتقال صندلی بالابر پله ) به دلیل الگوبرداری دقیق از سیستم های اروپایی ، در مورد مساله امکان جابه جایی و نقل مکان دستگاه ، پاسخ به صورت کاملا مشابه می باشد و سیستم های ایرانی نیز در اکثر موارد امکان جابه جایی و نقل مکان دستگاه وجود دارد .

نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که قبل از هرگونه عملیات بر روی سیستم حتما با کارشناسان متخصص دستگاه صندلی پله پیما مشورت نمایید.

مقاله پیشنهادی : امکان نصب صندلی پله پیما در فضای باز وجود دارد ؟ 

 

بررسی شرایط پروژه صندلی پله پیما در شمال کشور 

در پروژه شمال کشور در شهرستان نوشهر ، ویلای مسکونی جناب آقای اسدی با توجه به نیاز پدر و مادر ایشان و عدم توانایی حرکتی در بالا رفتن از پله ها و شرایط آب و هوایی و میزان رطوبت بالای محیط پیشنهاد استفاده از محصول بالابر پله پیما مسیر مستقیم اروپایی جهت طی کردن پله های بین قسمت پذیرایی و اتاق خواب توسط کارشناسان کوشا مطرح گردید که با موافقت ایشان جهت نقشه برداری و اماده سازی محصول اقدام گردید.

مسیر پله ها در حدود ۷ پله و یک مسیر تقریبا ۳ متری را ایجاد می نمود . جنس پله ها از سنگ بوده و نصب ریل دستگاه توسط بولت انجام گردید. 

برای اقای اسدی با توجه به اهمیت کیفیت و ایمنی از از محصول صندلی پله پیما اروپایی استفاده گردید . این محصول دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد. 

مقاله پیشنهادی : آیا صندلی پله پیما برای مراکز درمانی و فیزیوتراپی ها قابل استفاده می باشد ؟ 

فيلم بالابر پله مسیر مستقیم اروپایی آقای اسدی

از سایر پروژه های اجرایی کوشا دیدن فرمایید

ثبت ديدگاه

هجده − 15 =