از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

اسانسور پله پیما مسیر  مستقیم در دو مدل ایرانی و اروپایی ارایه می شود و به عنوان یکی از راهکارهای مطمین جهت عبور از پله ها برای افراد ناتوان بکار می رود. صندلی بالابر پله نورد دستگاهی است که مجهز به انواع سنسور های ایمنی جهت جلوگیری از برخورد ، ترمز اضطراری که مانع از سقوط بالابر پله ای می گردد و دو عدد ریموت کنترل جهت کنترل دستگاه از راه دور می باشد.

مدت زمان ساخت و تحویل دستگاه صندلی برقی پله 

مدت زمان مراحل تحویل دستگاه صندلی پله شامل نقشه برداری طراحی ، ساخت و نصب و اجرای دستگاه صندلی پله ایرانی مطابق با شرایط پروژه و بسته به مسیر پله ها بین ۴۵ تا ۹۰ روز کاری می باشد این براورد زمان مربوط به سیستم های مسیر مستقیم ایرانی می باشد . در مورد سیستم های اروپایی به دلیل موجود بودن محصول بعد از بازدید و بررسی شرایط پروژه بین ۱۰ تا ۱۴ روز کاری مدت زمان تحویل محصول می باشد.  

مدت زمان نصب دستگاه صندلی پله پیما در دو مدل اروپایی و ایرانی تقریبا ۲ تا ۳ روز کاری بسته به شرایط محل نصب و تعداد پله ها دارد البته این تعداد روز جهت نصب دستگاه برای سیستم های مسیر مستقیم می باشد و برای سیستم های مسیر پیچشی متغیر و به شرایط پروژه خیلی وابسته می باشد. 

مقاله پیشنهادی : بررسی میزان ایمنی دستگاه صندلی پله پیما

همچنین سیستم صندلی برقی پله رو مجهز به ترمز و پاراشوت می باشد برای جلوگیری از سقوط سیستم در پله ها . لازم به ذکر است که سیستم در زمان قطع برق با توجه به پشتیبانی باتری بک آپ تا حدود 50 الی 60 مرتبه قادر به حرکت می باشد . گارانتی مناسب و خدمات پس از فروش این محصول توسط گروه فنی کوشا در سراسر کشور ارائه می شود .

نکته ای که باید در مورد صندلی پله رو یا بالابر پله به آن توجه کرد این است که این سیستم به هیچ وجه قابل اجرا برای مسیر های پاگرد دار یا دارای شکستگی و چرخش نمی باشد و باید حتما در مسیر های مستقیم اجرا گردد.

مقاله پیشنهادی : بررسی قابلیت ها و امکانات سیستم صندلی پله پیما 

بررسی مشخصات و قابلیت های دستگاه نفربر پله پیما در منزل مسکونی خانم فضیلت 

در این پروژه با توجه به سن بالای مشتری و عدم توانایی راه رفتن ایشان ، بعد از بازدید از پروژه ، بهترین راهکار استفاده از نفربرپله پیما مسیر مستقیم مدل اروپایی پیشنهاد گردید . منزل ایشان در طبقه اول بود که بعد از طی کردن تقریبا ۱۴ عدد پله وارد منزل میشدند . ریل دستگاه به صورت ۴.۵ متر مورد استفاده قرار گرفت که بعد از نصب و تحویل دستگاه به ایشان ، لبخند رضایت ایشان برای ما کافی هست و باعث دلگرمی ما در ادامه فعالیت و خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

مقاله پیشنهادی : چطور دستگاه صندلی پله را خرید و ثبت سفارش کنیم ؟ 

فیلم پروژه صندلی پله پیما مسیر مستقیم خانم فضیلت

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

ثبت ديدگاه

2 × پنج =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای