آیا امکان فروش صندلی پله پیما وجود دارد ؟

بررسی فروش انواع صندلی های پله پیما

یکی از سوالاتی که همواره ذهن مشتریان را مشغول می کند این است که اگر دستگاه صندلی پله پیما را خرید کردند و بعد از گذشت مدتی به دلایل شخصی تصمیم به فروش این محصول گرفتند آیا امکان فروش این محصول وجود دارد ؟

ما به شما این اطمینان را می دهیم که در بسیاری موارد امکان فروش دستگاه و بازگشت هزینه شما وجود دارد که البته به چند عامل مهم و تاثیر گذار وابسته می باشد.

آنچه نیاز هست راجب صندلی پله پیما بدانید !

روش های فروش صندلی پله پیما

شما می توانید در جهت فروش صندلی پله پیمای خود به دو روش اقدام کنید :

۱- با توجه به قیمت گزاری کارشناسان کوشا ، محصول صندلی پله پیما متناسب با پارامترهای مشخص ، از شما خرید می گردد

۲- همچنین شما می توانید برای دستگاه صندلی پله پیما قیمت تعیین کنید و کارشناسان ما قیمت شما را به مشتریان خود اعلام می کنند و محصول صندلی پله پیما را به فروش می رسانند

ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا شما بتوانید صندلی پله پیما خود را به بهترین قیمت بفروشید.

فروش صندلی پله پیما برای محصولات مسیر مستقیم و پیچشی متفاوت می باشد و در هنگام فروش محصول باید به چند نکته توجه شود .

۵ نکته طلایی که قبل از خرید صندلی پله پیما باید بدانید 

مهمترین نکات فروش صندلی اسانسور راه پله پیما

دقت به چند نکته طلایی در هنگام فروش صندلی بالابر راه پله پیما :

  • در مورد صندلی پله پیما مسیر مستقیم این امکان وجود دارد که هم برای نمونه ایرانی و هم برای نمونه اروپایی فروش محصول انجام بشه و هیچ نگرانی در مورد فروش سیستم های مسیر مستقیم صندلی پله پیما نداشته باشید. در مورد سیستم های اروپایی با توجه به پیش بینی امکان اتصال و جداسازی ریل های صندلی ، به راحتی این امکان وجود دارد که در صورت اینکه مسیر پله ها بیشتر و یا کمتر بود ریل اضافه یا کسر گردد ولی در مورد سیستم های ایرانی این احتمال وجود دارد که سازنده دستگاه ، به این نکته توجه نکرده باشد و همین امر باعث شود که شما در صورت انتقال و یا فروش صندلی پله پیما ، نیاز به طراحی مجدد ریل داشته باشید .

کارشناسان کوشا در طراحی صندلی پله پیما به این نکته توجه کرده اند تا مشتری با خیال راحت در جهت جابه جایی یا فروش محصول صندلی بالابر اسانسور پله اقدام نماید.

راهنمای خرید بالابر بیمار مناسب 

  • در مورد صندلی پله پیما مسیر پیچشی یک استثنا وجود دارد. به دلیل اینکه سیستم های صندلی پله پیما چه در نمونه ایرانی و چه در نمونه اروپایی به صورت سفارشی و متناسب با شرایط پله های شما طراحی و ساخت می گردد تقریبا در اکثر موارد امکان انتقال و استفاده مجدد از سیستم و فروش بالابر راه پله پیما به صورت کامل وجود نخواهد داشت . البته قسمت موتور و صندلی دستگاه و سایر تجهیزات و قطعات جانبی کاملا قابل استفاده و فروش خواهد بود .

پیشنهاد کوشا این است که حتما قبل از فروش محصول با کارشناسان کوشا تماس بگیرید تا بهترین راهکار را به شما عزیزان مشاوره دهند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 14 =