مشتریان صندلی بالابر راه پله خانگی همواره نسبت به کیفیت و دوام این دستگاه ، نگران هستند . خیلی هم طبیعی است چرا که مشتری هزینه نسبتا بالایی در قبال این دستگاه انجام می دهد و توقع دارد دستگاه ، کیفیت و دوام قابل قبولی داشته باشد . در ادامه به بررسی کیفیت و دوام این دستگاه می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی پله برقی خانگی راه پله | صندلی پله برقی راه پله خانگی چیست ؟‌

پله برقی خانگی راه پله راهکاری ساده و قابل اطمینان برای جابه جایی افراد سالمند و ناتوانان جسمی حرکتی و جانبازان و معلولین و یا افرادی که بیماری دارند که فشار بالارفتن پله ها برایشان مضر می باشد همچنین افرادی که مشکل حرکتی در زانو دارند و با توجه به تجویز پزشک در عدم راه رفتن بر روی پله می باشد.

مقاله پیشنهادی : مدت زمان ساخت و تحویل دستگاه صندلی پله چقدر هست ؟ 

این دستگاه بر روی انواع پله ها می باشد که با توجه به طراحی منحصربفردی که دارد امکان اجرا در انواع راه پله با فضای کم و بدون نیاز هرگونه تغییر و تخریب در راه پله را داراست. نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که بالابر پله ای برای مکان ها و ساختمان هایی که امکان استفاده از بالابر یا اسانسور را ندارند مناسب می باشد.

بررسی چند نکته راجب تعمیر و نگهداری دستگاه های صندلی بالابر پله 

بررسی میزان دوام و کیفیت دستگاه صندلی بالابر پله ( کیفیت صندلی بالابر پله برقی )

دستگاه صندلی بالابر پله ( از لحاظ کیفیت صندلی بالابر پله برقی ) در دو مدل ایرانی و اروپایی از کیفیت و دوام قابل قبولی برخوردار می باشد . البته به هیچ وجه از لحاظ کیفیت و امکانات  این دو محصول قابل مقایسه با هم نمی باشند ولی سعی شده در مدل ایرانی بیشتر بر روی ایمنی و کیفیت دستگاه مانور داده شود. 

پارامترهای مختلفی که در مورد کیفیت صندلی بالابر پله درجهت افزایش عمر مفید به آن توجه شده شامل :

  • استفاده از مواد اولیه مرغوب در طراحی ریل دستگاه که با توجه به اینکه بیشترین فشار و استهلاک بر روی این قسمت می باشد کیفیت ریل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
  • کیفیت بالای غلطک های کنترل تعادل دستگاه
  • بکارگیری موتور پرقدرت گیربکسی چرخ دنده ای با توان بالا و استهلاک کم 
  • بکارگیری گیربکس با کیفیت و مقاوم 
  • بکارگیری از مدار فرمان فوق هوشمند که قابلیت تشخیص فشار و هرگونه استهلاک سیستم را دارد

مقاله پیشنهادی : بررسی میزان ایمنی دستگاه بالابر پله 

همچنین در مدل ایرانی ( کیفیت صندلی بالابر پله)  از موتور های با کیفیت اروپایی استفاده شده تا در برابر کارکرد بالا و فشار های مختلفی که در حین کارکرد به موتور وارد می شود موتور کارکرد مناسبی داشته باشد . 

در مدل ایرانی انتقال انرژی از طریق یک کابل همواره به سیستم انجام می گیرد که ممکن است در نگاه اول ظاهر مناسبی نداشته باشد ولی از لحاظ عملکردی بسیار موثر و کاراتر می باشد همچنین هزینه هایی که در اثر فرسودگی باطری ایجاد می گردد با این راهکار برطرف می گردد . 

در مدل اروپایی از باطری جهت تامین انرژی سیستم استفاده می گردد. 

یکی از نکاتی که باید در جهت افزایش عمر سیستم مدنظر کاربر قرار گیرد برگزاری دوره های منظم تعمیر و نگهداری سیستم می باشد که در ابتدای کارکرد با کاربر مطرح می گردد. 

مقاله پیشنهادی : چطور جهت خرید محصول صندلی پله پیما اقدام کنیم ؟ 

چطور دوام سیستم را بالا ببریم ؟ 

بهترین راهکار در جهت افزایش دوام و عمر سیستم ، بهره گیری از سرویس های دوره ای منظم جهت کنترل کارکرد دستگاه و کاهش استهلاک سیستم می باشد. 

این وسیله جهت استفاده بیماران ، معلولین و ناتوانان جسمی حرکتی استفاده می گردد. قیمت صندلی پله پیماپیچشی تقریبا برای یک عدد پاگرد دو برابر دستگاه مستقیم می باشد. این دستگاه تنها برای مسیرهای مستقیم و بدون هیچ گونه پیچ ، پاگرد یا شکستگی در طول مسیر قابل اجرا می باشد و در انتخاب این دستگاه حتما باید با کارشناس متخصص مشورت نمایید.

محصول صندلی پله پیما ساخت ایران ( بررسی ویژگی ها و مشخصات محصول ) کلیک کنید….

پروژه اجرایی  صندلی پله برقی متحرک

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای