از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

معرفی پله برقی خانگی راه پله | صندلی پله برقی راه پله خانگی چیست ؟‌

پله برقی خانگی راه پله راهکاری ساده و قابل اطمینان برای جابه جایی افراد سالمند و ناتوانان جسمی حرکتی و جانبازان و معلولین و یا افرادی که بیماری دارند که فشار بالارفتن پله ها برایشان مضر می باشد همچنین افرادی که مشکل حرکتی در زانو دارند و با توجه به تجویز پزشک در عدم راه رفتن بر روی پله می باشد.

مقاله پیشنهادی : مدت زمان ساخت و تحویل دستگاه صندلی پله چقدر هست ؟ 

این دستگاه بر روی انواع پله ها می باشد که با توجه به طراحی منحصربفردی که دارد امکان اجرا در انواع راه پله با فضای کم و بدون نیاز هرگونه تغییر و تخریب در راه پله را داراست. نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که بالابر پله ای برای مکان ها و ساختمان هایی که امکان استفاده از بالابر یا اسانسور را ندارند مناسب می باشد.

بررسی چند نکته راجب تعمیر و نگهداری دستگاه های صندلی بالابر پله 

بررسی میزان دوام و کیفیت دستگاه صندلی بالابر پله ( کیفیت صندلی بالابر پله برقی )

دستگاه صندلی بالابر پله ( از لحاظ کیفیت صندلی بالابر پله برقی ) در دو مدل ایرانی و اروپایی از کیفیت و دوام قابل قبولی برخوردار می باشد . البته به هیچ وجه کیفیت این دو محصول قابل مقایسه با هم نمی باشد ولی سعی شده در مدل ایرانی بیشتر بر روی ایمنی دستگاه مانور داده شود. 

پارامترهای مختلفی که در مورد کیفیت محصول به آن توجه شده شامل کیفیت و دوام ریل دستگاه که با توجه به استفاده از مواد مرغوب ، مقاومت بالایی در برابر سایش و ساییدگی را داراست . 

مقاله پیشنهادی : بررسی میزان ایمنی دستگاه بالابر پله 

همچنین در مدل ایرانی از موتور های با کیفیت اروپایی استفاده شده تا در برابر کارکرد بالا و فشار های مختلفی که در حین کارکرد به موتور وارد می شود موتور کارکرد مناسبی داشته باشد . 

در مدل ایرانی انتقال انرژی از طریق یک کابل همواره به سیستم انجام می گیرد که ممکن است در نگاه اول ظاهر مناسبی نداشته باشد ولی از لحاظ عملکردی بسیار موثر و کاراتر می باشد همچنین هزینه هایی که در اثر فرسودگی باطری ایجاد می گردد با این راهکار برطرف می گردد . 

در مدل اروپایی از باطری جهت تامین انرژی سیستم استفاده می گردد. 

یکی از نکاتی که باید در جهت افزایش عمر سیستم مدنظر کاربر قرار گیرد برگزاری دوره های منظم تعمیر و نگهداری سیستم می باشد که در ابتدای کارکرد با کاربر مطرح می گردد. 

مقاله پیشنهادی : چطور جهت خرید محصول صندلی پله پیما اقدام کنیم ؟ 

کاربرد پله برقی خانگی راه پله | کارایی صندلی پله برقی راه پله خانگی چیست ؟‌

این وسیله جهت استفاده بیماران ، معلولین و ناتوانان جسمی حرکتی استفاده می گردد. قیمت صندلی پله پیماپیچشی تقریبا برای یک عدد پاگرد دو برابر دستگاه مستقیم می باشد. این دستگاه تنها برای مسیرهای مستقیم و بدون هیچ گونه پیچ ، پاگرد یا شکستگی در طول مسیر قابل اجرا می باشد و در انتخاب این دستگاه حتما باید با کارشناس متخصص مشورت نمایید.

محصول صندلی پله پیما ساخت ایران ( بررسی ویژگی ها و مشخصات محصول ) کلیک کنید….

فیلم پروژه اجرا شده صندلی پله برقی متحرک

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

ثبت ديدگاه

1 × دو =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای