از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

آیا با شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه صندلی پله پیما آشنایی دارین ؟

گروه فنی کوشا در راستای افزایش اعتماد و اطمینان مشتریان سطح کشور دستگاه های صندلی پله پیمای ارایه شده را به صورت کامل گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش دستگاه را به صورت جامع و کامل ارایه می نماید. 

نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که گروه کوشا تنها نسبت به سیستم هایی که توسط کارشناسان دارای مجوز از کوشا نصب شده باشد دارای تعهد می باشد و در غیر اینصورت هیچ گونه تعهدی نسبت به سایر سیستم ها نخواهد داشت. 

تمامی سیستم های بالابر پله ( صندلی پله پیما ) که از سمت گروه کوشا نصب و اجرا شده باشد دارای یکسال گارانتی ( ۱۲ ماه ) می باشد همچنین خدمات پس از فروش ۵ ساله از دیگر تعهدات کوشا می باشد. 

مقاله پیشنهادی : چطور صندلی پله پیما را خرید و ثبت سفارش نماییم ؟ کلیک نمایید….

گروه کوشا سعی کرده که با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در جهت افزایش سطح کیفیت دستگاه تلاش نماید استفاده از بهترین برندهای موتور ایرانی و ترک ، مواد اولیه به کیفیت یکی از نشانه های این تعهد می باشد. 

مشتریان عزیز حتما به شرایط گارانتی توجه نمایند و دستورالعمل های نحوه استفاده و نگهداری از دستگاه را مطالعه نمایند تا باعث افزایش کارایی و عمر دستگاه گردند. 

یکی از نکاتی که باید حتما به صورت مداوم و منظم برای دستگاه انجام گیرد برگزاری سرویس های دوره ای در جهت تعمیر و نگهداری دستگاه می باشد. 

معرفی مختصری از دستگاه صندلی پله پیمای کوشا 

صندلی پله پیما کوشا بهترین انتخاب جهت حرکت در پله ها در ساختمان های دوپلکس ، دوطبقه ،هتل ها ، رستوران ها ، اماکنی امکان تخریب یا اصلاح در ساختار پله ها وجود ندارد ، می باشد. این وسیله جهت استفاده بیماران ، معلولین و ناتوانان جسمی حرکتی استفاده می گردد.

صندلی پله پیما کوشا به دو صورت مستقیم و پیچشی قابل ارائه می باشد و صندلی پله پیما کاملا مکانیزم داخلی دو سیستم با هم تفاوت دارند. قیمت صندلی پله پیماپیچشی تقریبا برای یک عدد پاگرد دو برابر دستگاه مستقیم می باشد.

 آیا دستگاه صندلی پله پیما از دوام و کیفیت مطلوبی برخوردار است ؟ کلیک نمایید…

صندلی پله پیما چیست ؟

پله پیما کوشا دستگاهی است که مجهز به انواع سنسور های ایمنی جهت جلوگیری از برخورد ، ترمز اضطراری که مانع از سقوط بالابر پله ای می گردد و دو عدد ریموت کنترل جهت کنترل دستگاه از راه دور می باشد.

بالابر پله ای مجهز به باطری پشتیبان می باشد که در مواقع قطع برق بتواند به فعالیت خود ادامه دهد همچنین بالابر پله ای از لحاظ ایمنی احتمال برق گرفتگی کاهش می یابد.فضایی که بالابر پله ای اشغال می کند نهایتا 30 سانت می باشد و در انواع پله ها امکان نصب می باشد و هیچ مزاحمتی برای عبور افراد در پله ایجاد نمی کند.

مقاله پیشنهادی : بررسی مهمترین نکات فنی نصب و تعمیر و نگهداری صندلی پله ای | نفربر پله پیما ادامه مطلب…کلیک نمایید….

بررسی نقاط قوت دستگاه صندلی پله پیما

از دیگر نقاط قوت بالابر پله ای مجهز به سلکتور دستی روی دسته ها که امکان کنترل دستگاه را جهت جابه جایی فراهم می کند. حرکت بالابر پله ای به صورت کاملا نرم و بدون سر و صدا می باشد و فرد استفاده کننده هیچ گونه ناراحتی از حرکت و صدا نخواهد داشت.

بالابر پله ای مجهز به کمربند ایمنی می باشد تا ایمنی کامل را برای فرد  استفاده کنند فراهم آورد .صندلی پله پیما مجهز به مرکز کنترل فوق العاده هوشمند می باشد که تمامی دستورات ارسالی از سنسور ها را تحلیل کرده و سپس اقدام می نماید.ریل صندلی پله پیما از جنس آلیاژی از آلومینیوم می باشد که علاوه برا امکان برای تنظیف ، ضد آب بوده و حرکت نرم برای صندلی پله پیما فراهم می آورد .

یکی از نقاط ضعف دستگاه صندلی پله پیما اروپایی ، وجود باطری می باشد که البته نقطه قوت نیز محسوب می شود مشکل این است که در صورتی که از دستگاه برای مدتی استفاده نگردد باطری های دستگاه معیوب شده و غیرقابل استفاده خواهدشد لذا استفاده از دستگاه امری ضروری است و با توجه به هزینه بالای باطری ، یک نقطه قوت برای سیستم محسوب می گردد که البته با توجه به مزیت های زیادی که برای سیستم ایجاد می نماید این نقطه ضعف قابل چشم پوشی است.

نمایندگی صندلی پله پیما جنوب کشور | پروژه صندلی پله ای برقی خراسان جنوبی قائن

پروژه فوق در شهرستان قائن | نمایندگی صندلی پله پیما جنوب کشور با توجه به شرایط مشتری اجرا شده است . از جمله مواردی که برای مشتری اهمیت داشت ، حفظ ظاهر پله و عدم تغییر و تخریب بر روی آن ، اشغال حداقل فضای ممکن و عدم ایجاد هر گونه مزاحمت برای عبور افراد از پله ، سروصدای کم به دلیل استفاده محصول در داخل منزل ، ظاهر مناسب و طراحی شیک 

مقاله پیشنهادی : آیا دستگاه صندلی پله پیما محصولی مطمین و قابل استفاده برای سالمندان هست ؟ کلیک نمایید…

پروژه صندلی پله پیما در قاين خراسان جنوبی 

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

ثبت ديدگاه

2 × 3 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای