صندلی نفربر پله مستقیم محصولی کاملا استاندارد و ایمن می باشد که سرعتی استاندارد را داراست. با توجه به اینکه از محصول صندلی پله رو افرادی که دارای بیماری های حرکتی و جسمی حادی استفاده می کنند باید دستگاه از سرعتی نرمال و استاندارد استفاده کند چون این افراد عموما دارای سرگیجه و حالت های خاصی از حرکت هستند باید در هنگام استفاده از این دستگاه مشکلی نداشته باشند . دستگاه در مدلهای اروپایی و ایرانی بسیار آهسته و با سرعتی تقریبی ( ۸ سانتیمتر بر ثانیه 8cm/s ) مسیر پله ها را طی می نماید. اکثر افراد استفاده کننده در این سرعت مشکلی ندارند و به راحتی می توانند از دستگاه استفاده نمایند. 

پارامتر سرعت در دستگاه صندلی پله پیما با توجه به حساسیت کاربران به هیچ وجه قابل تنظیم نمی باشد و فقط با همان سرعت استاندارد خود ، کار می نماید. 

مقاله پیشنهادی : بررسی میزان ایمنی دستگاه صندلی بالابر پله

نمایندگی صندلی برقی پله رو در مشهد | پروژه اجرا شده صندلی پله رو برقی در مشهد

در این پروژه با توجه به فضای موجود و میزان استفاده مشتری برای دستگاه دو ایستگاه در نظر گرفته شده که اسایش مشتری فراهم گردد.

نکته ای که باید در جهت افزایش عمر باطری های دستگاه بدان توجه کرد این است که دستگاه حتما باید در ایستگاه متوقف گردد تا عمر باتری ها طولانی تر گردد. در صورتی که دستگاه در ایستگاه متوقف نگردد ، دستگاه شروع به بوق زدن می کند و این الارم تا زمانی که دستگاه صندلی به ایستگاه منتقل نشود ادامه خواهد یافت.

مقاله پیشنهادی : بررسی میزان دوام و کیفیت دستگاه صندلی پله 

از فیلم پروژه اجرایی  صندلی پله پیما مسیر مستقیم دیدن فرمایید

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

2 دیدگاه دربارهٔ «سرعت صندلی بالابر پله رو ( آیا سرعت دستگاه صندلی بالابر اتوماتیک قابل تنظیم هست ؟ )»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای