امکان چرخش صندلی پله پیما مسیر مستقیم ( چرخش بالابر پله )

ایا صندلی پله پیما مسیر مستقیم در مسیر های پیچشی و پاگرد دار ، می چرخه ؟ (چرخش بالابر پله )

یکی از سوالاتی که مشتریان دارند این است که برای ساختمان های چندطبقه یا مسیر هایی که دارای شکستگی یا پاگرد هستند می توان از سیستم های صندلی بالابر پله استفاده کرد ؟ 

چرخش صندلی پله پیما مستقیم

در پاسخ به این سوال می توان گفت که سیستم های صندلی برقی راه پله به هیچ وجه قابلیت عبور از مسیر های دارای پیچش و شکستگی را ندارند و فقط برای راستای مستقیم قابل استفاده ( چرخش بالابر پله ) می باشند . 

در صورتی که بخواهید از سیستم های صندلی برقی راه پله مسیر مستقیم برای مسیر های پیچشی استفاده نمایید باید برای هر راستا مسیر مستقیم از یک سیستم منحصربفرد و مجزا استفاده نمایید. 

در صورتی که بخواهید از یک سیستم به صورت یکپارچه برای مسیر پیچشی خود استفاده نمایید باید از سیستم های مسیر پیچشی ( چرخش بالابر پله )  استفاده نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب سیستم های مسیر پیچشی کلیک نمایید.

حال این سوال مطرح می شود که چه لزومی دارد از سیستم های صندلی برقی راه پله مسیر مستقیم برای مسیر های پیچشی و دارای گردش استفاده کنیم ؟ 

علت این است که سیستم های مسیر مستقیم در مدت زمان کوتاه تری طراحی و اماده تحویل می باشند این در حالی است که مدت زمان طراحی و ساخت سیستم های صندلی برقی راه پله پیچشی تقریبا دو برابر سیستم های مسیر مستقیم می باشد. 

نکته دیگر همچنین قیمت سیستم های صندلی برقی راه پله پیچشی تقریبا دو برابر سیستم های صندلی برقی پله مستقیم می باشد . 

مقاله پیشنهادی : چطور صندلی پله پیما اروپایی سفارش بدم ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای