در این مقاله قصد داریم  نحوه خرید و ثبت سفارش صندلی بالابر پله (خرید بالابر پله ) را برای شما عزیزان بررسی کنیم. یکی از سوالاتی که همواره مشتریان در ذهن خود دارند این است که چطور برای خرید دستگاه بالابر پله اقدام کنند و مراحل ثبت سفارش دستگاه کدام هست ؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالتان را دریافت کنید.

مراحل ثبت سفارش و خرید بالابر پله 

روند و فرایند خرید بالابر پله بسیار ساده و اسان طراحی شده تا هر فردی با هر سن و سالی بتواند در جهت خرید بالابر پله اقدام نماید . در این قسمت یک راهنمای خرید بالابر پله در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا به مراحل ثبت سفارش و خرید بالابر پله اشنا باشید.

برای خرید و ثبت سفارش دستگاه بالابر پله و بررسی امکان نصب دستگاه صندلی بالابر پله نورد ، در ابتدا باید از محلی که قصد نصب دستگاه بالابر یا اسانسور پله را دارید برای کارشناسان کوشا ، عکس یا ویدئو ارسال نمایید .

در مرحله بعد کارشناسان کوشا ، امکان نصب دستگاه صندلی و نیز انواع مدل هایی که قابلیت اجرا در پله ها را داشته باشد به شما پیشنهاد می دهند. 

در صورت تایید شما و موافقت با هر کدام از مدل های محصول ، مرحله بازدید و نقشه برداری از مسیر پله ها باید انجام گردد.

کارشناسان کوشا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند تا در جهت نقشه برداری از محیط پله ها اقدام کنند.

مرحله بعد از نقشه برداری ، طراحی و شبیه سازی محیط پله ها و ارسال نقشه طراحی شده برای شما می باشد که در صورت تایید طراحی از جانب شما ، در جهت عقد قرارداد و ساخت و تولید محصول بالابر اسانسور پله اقدام خواهد شد .

به این نکته توجه نمایید که محصولات کوشا متناسب با نیاز شما در مدت زمان مشخص تحویل می گردد و این زمان حتما در زمان عقد قرارداد به شما اطلاع داده می شود. 

مقاله پیشنهادی : اطلاعات کامل و جامع راجب بالابرهای عمودی هیدرولیکی کوشا 

پروژه اجرا شده صندلی بالابر پله نورد در مشهد

در این پروژه جناب اقای دکتر یزدانی در جهت خرید بالابر پله و ثبت سفارش اقدام کردند که با توجه به فضای موجود و میزان استفاده مشتری برای دستگاه دو ایستگاه در نظر گرفته شده که اسایش مشتری فراهم گردد. نکته ای که باید در جهت افزایش عمر باطری های دستگاه بدان توجه کرد این است که دستگاه حتما باید در ایستگاه متوقف گردد تا عمر باتری ها طولانی تر گردد. در صورتی که دستگاه در ایستگاه متوقف نگردد ، دستگاه شروع به بوق زدن می کند و این الارم تا زمانی که دستگاه صندلی به ایستگاه منتقل نشود ادامه خواهد یافت.

 ایا نیاز به اطلاعاتی در زمینه قابلیت ها و امکانات دستگاه صندلی پله پیما ( صندلی بالابر ) دارید ؟ 

معرفی صندلی پله پیما مسیر مستقیم اروپایی  در فیزیوتراپی

مشاوره رایگان خرید صندلی پله پیما

فرم زیر را تکمیل نمایید تا اطلاعات دقیق تری از شرایط اجرا و قیمت محصول صندلی پله پیما در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شانزده =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای