از تماس شما خوشحال میشیم 

هر چی بخای همینجاست…

سرعت صندلی پله پیما مسیر مستقیم

صندلی پله پیما مستقیم یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین محصولاتی است که می تواند در جهت سهولت استفاده از پله برای سالمندان ،معلولین و ناتوانان جسمی و حرکتی به کار گرفته شود.  بالابر پله ای دستگاهی است که مجهز به انواع سنسور های ایمنی جهت جلوگیری از برخورد ، ترمز اضطراری که مانع از سقوط بالابر پله ای می گردد و دو عدد ریموت کنترل جهت کنترل دستگاه از راه دور می باشد.

مقاله پیشنهادی : اطلاعات کامل راجب دستگاه صندلی پله پیما ( بالابر پله ساخت ایران ) 

مشخصات فنی نفربر پله رو | امکانات نفربر پله ای

فضایی که نفربر پله ایاشغال می کند نهایتا ۳۰ سانت می باشد و در انواع پله ها امکان نصب می باشد و هیچ مزاحمتی برای عبور افراد در پله ایجاد نمی کند. دستگاه حتما باید در ایستگاه متوقف گردد تا عمر باتری ها طولانی تر گردد.

مقاله پیشنهادی : چطور از قیمت  دستگاه صندلی پله مطلع شویم ؟

از دیگر نقاط قوت نفربر پله رو مجهز به سلکتور دستی روی دسته ها که امکان کنترل دستگاه را جهت جابه جایی فراهم می کند. حرکت نفربر پله رو به صورت کاملا نرم و بدون سر و صدا می باشد و فرد استفاده کننده هیچ گونه ناراحتی از حرکت و صدا نخواهد داشت. نفربر پله اي مجهز به کمربند ایمنی می باشد تا ایمنی کامل را برای فرد  استفاده کنند فراهم آورد .

مقاله پیشنهادی : چطور از نکات فنی تعمیر و نگهداری دستگاه های صندلی پله پیما اطلاع یابیم ؟

این دستگاه مجهز به مرکز کنترل فوق العاده هوشمند می باشد که تمامی دستورات ارسالی از سنسور ها را تحلیل کرده و سپس اقدام می نماید. ریل دستگاه از جنس آلیاژی از آلومینیوم می باشد که علاوه برا امکان برای تنظیف ، ضد آب بوده و حرکت نرم برای صندلی پله پیما فراهم می آورد . در این پروژه با توجه به فضای موجود و میزان استفاده مشتری برای دستگاه دو ایستگاه در نظر گرفته شده که اسایش مشتری فراهم گردد.

مقاله پیشنهادی : بررسی مهمترین قابلیت ها و امکانات صندلی پله پیما

قیمت و فروش نفربر پله

قیمت و فروش نفربر پله باید توسط کارشناس اعلام گردد که برای اعلام قیمت ، باید مشتری از محل مدنظر جهت نصب دستگاه نفربرپله عکس ارسال نماید بعد از تحلیل عکس های ارسالی ،‌ امکان اعلام قیمت دستگاه می باشد.

مقاله پیشنهادی : ویلچربر پله پیما چه نوع دستگاهی است ؟

سرعت سیستم نفربر پله رو

سرعت سیستم نفربر پله رو متناسب با سن افراد استفاده کننده و توانایی آن ها طراحی شده است . متوسط سرعت دستگاه نفربر پله رو 8cm/s می باشد.

ایمنی دستگاه پله پیما | امنیت نفربر پله ای

ایمنی دستگاه پله پیما توسط عوامل مختلفی تامین می شود که از طریق سنسورهای متعددی که بر روی دستگاه نصب شده تامین می گردد این سنسورها در جهت افزایش ایمنی و حفظ جان افراد استفاده کننده می باشد برخی از این سنسورها شامل :‌

  • سنسور کاور روی ریل که در قسمت جلویی و پشتی دستگاه نصب شده که در هنگام حرکت دستگاه بر روی ریل در صورت برخورد با جسم خارجی بر روی ریل دستگاه مانع از حرکت شده و دستگاه بلافاصله بعد از برخورد متوقف می گردد.
  • سنسور قسمت فوتر یا محل قرار گرفتن پاها که دارای سه عدد سنسور مجزا می باشد که در صورتی که جسمی از کنار یا از قسمت زیرین به قسمت فوتر دستگاه برخورد کند دستگاه بلافاصله متوقف می گردد

همچنین موتور دستگاه دارای خاصیت انتی کراش یا تشخیص مانع به محض برخورد می باشد که بعد از برخورد با مانع و ایجاد فشار روی دستگاه ، سیستم بلافاصله قطع شده و تا زمان استارت مجدد ،‌ دستگاه کار نخواهد کرد.

وجود پاراشوت یا ترمز اضطراری یکی از دیگر از موارد ایمنی دستگاه پله پیما می باشد که در صورت تشخیص حرکت نامتعارف و یا سرعت بیش از حد تعریف شده برای دستگاه ، بلافاصله عمل کرده و مانع از ادامه کارکرد دستگاه می گردد و دستگاه داخل ریل قفل شده و نیاز هست که دستگاه توسط تکنیسین بررسی گردد.

مقاله پیشنهادی : آیا با ویژگی های آسانسورهای فروشگاهی کوشا آشنا هستی ؟

توضیحات راجب پروژه اجرا شده نفربرپله

در این پروژه با توجه به مشكل در عبور از پله و مشكل در زانو براي عبور از پله ها  و نیز نداشتن فضا برای نصب بالابر و آسانسور ، دستگاه صندلی پله پیما پیشنهاد گردید . باتوجه به اشغال فضای کم هیچ مشکلی برای عبور افراد وجود ندارد.

مقاله پیشنهادی : ما در سراسر کشور ارایه محصول داریم . معرفی پروژه اجرایی صندلی پله پیما در جنوب کشور

مناسب ترین پیشنهاد با توجه به تردد و استفاده زیاد افراد ، دستگاه صندلی پله پیما می باشد. 

پروژه دستگاه نفربر پله اروپایی مستقیم آقای ذاکری

بررسی جدیدترین مقالات کوشا

ثبت ديدگاه

7 + 7 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای