ویلچر

مشخصات و بررسی تخصصی انواع ویلچر برقی ، نسل اینده ویلچیر متحرک ، قیمت و خرید ویلچر اتوماتیک ، ویژگی های انواع ویلچر الکتریکی ، خدمات و تجهیزات انواع ویلچر برقی و ساده

راهنمای خرید دستگاه کشنده برقی ویلچر

فروش دستگاه کشنده برقی ویلچر | مشخصات فنی دستگاه حمل موتور برقی ویلچر

دستگاه موتور کشنده ویلچر یا اسب دستگاهی کاملا ایرانی و بسیار سبک و قابل حمل که قابلیت اتصال به هر نوع ویلچری دارد و هر نوع ویلچر با اتصال این کشنده ، به یک ویلچر برقی موتوری با قابلیت کنترل بسیار اسان را داراست. این دستگاه کشنده ، به راحتی به ویلچر متصل و از ان جدا می گردد.

خرید ویلچر برقی پله رو

راهنمای خرید ویلچر برقی پله پیما ( چطور دستگاه ویلچر پله رو مناسب بخریم ؟ )

محصول ویلچر برقی پله رو مناسب افراد ناتوان در جابه جایی به روی پله از قبیل سالمندان معلولین جانبازان و… می باشد همچنین قابل استفاده برای انواع مراکز توانبخشی فیزیوتراپی خانه سالمندان و مراکز ارتوپدی – درمانگاه و مراکز درمانی و بیمارستانی می باشد.

حمل کننده ویلچر

خرید حمل کننده ویلچر پله پیما ( چطور دستگاه انتقال ویلچر پله بخریم ؟ )

در این مقاله مشخصات فنی دستگاه حمل کننده ویلچر ساخت ایران ، محتویات پک و میزان گارانتی دستگاه را مشخص می نماییم همچنین نحوه عملکرد دستگاه برای شما عزیزان توضیح داده شده است.

هوشمندترین ویلچر برقی ( هنگام خرید ویلچر الکتریکی هوشمند به چه مواردی توجه کنیم ؟ )

در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی راجب نسل اینده ویلچرهای برقی ، پارامترهای مهم در انتخاب ویلچرهای برقی ، تاریخچه اختراع ویلچیر برقی و مکانیزم حرکتی و عملکردی این دستگاه توانبخشی ارایه کنیم .